بازدید وزیر محترم تحصیلات عالی از پوهنتون بامیان

bu_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۸:۳۷
Bamyan

شیخ الحدیث الحاج مولوی نداء محمد ندیم وزیر تحصیلات عالی در حالیکه شماری از روسای وزارت نیز حضور داشتند، امروز شنبه مؤرخ 25 سنبله سال جاری، طی سفری از پوهنتون بامیان دیده نموده، ضمن ملاقات با هیأت رهبری پوهنتون و استادان، نظریات و مشکلات مربوط به پوهنتون بامیان را استماع نمودند.
مفتی حضرت محمد برهانی رئیس پوهنتون بامیان حضور و تشریف‏آوری وزیر تحصیلات عالی را خوش آمدید گفته، ضمن شریک سازی برنامه‏ها و مشکلات پوهنتون، از توجه خاص مقام وزارت در رابطه به پوهنتون ابراز تشکر و قدردانی به عمل آوردند.
متعاقباً، شیخ الحدیث الحاج مولوی نداء محمد ندیم وزیر محترم تحصیلات عالی هدف از بازدید را دریافت نظریات هیأت رهبری و استادان در رابطه به چالش‏ها فرا راه فعالیت‏های پوهنتون عنوان کرده، ضمن تعریف وضعیت تحصیلات عالی کشور به استادان  و کارمندان هدایت داد تا در ارائه خدمت تحصیلی بطور مخلصانه و متعهدانه عمل نمایند.
وزیر تحصیلات عالی در رابطه به جایگاه پوهنتون و مدارس صحبت کرده، اضافه داشت: پوهنتون‏ها و مدارس هرکدام ارزش و جایگاه خود را داشته و اساس پیشرفت جوامع وابسته به پوهنتون‏ها می‏باشد. 
موصوف از  هیأت رهبری و استادان تقاضا برد تا در تربیه فکری محصلان توجه داشته باشند و آنانرا تشویق به فراگیری دروس ثقافت اسلامی که از سوی شیوخ تدریس می‏گردد، بدارند.
 معاونین پوهنتون و شماری از اساتید نیز از توجه خاص وزیر تحصیلات عالی با پوهنتون بامیان ابراز قدردانی کرده، نظریات، پیشنهادات و مشکلات پوهنتون را با وزیر محترم تحصیلات عالی شریک ساخته و خواستار حمایت و همکاری آن مقام محترم گردیدند. وزیر محترم تحصیلات عالی نظریات و پیشنهادات ارائه شده را دریافت کرده، وعده سپرد که در قسمت رفع مشکلات و تکمیل کمبودی‏ها اقدام می‏ورزند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۷ - ۱۴:۱
Background image

بازدید رئیس پوهنتون بامیان از جریان امتحانات نهای سمستر خزانی سال 1402:

الحاج مفتی حضرت محمد برهانی رئیس پوهنتون، پوهنمل محمد عثمان ځولیزی معاون امور علمی از جریان اخذ امتحانات سمستر خزانی سال 1402 باز دید به عمل آورد. در این جریان برای رؤسای پوهنځی ها و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۷ - ۱۳:۵۷
Background image

معرفی رئیس جدید تقرر پوهنځی زراعت پوهنتون بامیان:

پوهندوی دوکتوردولت شاه پویش استاد دیپارتمنت باغداری پوهنځی زراعت به اساس پیشنهاد پوهنتون بامیان و منظوری  مقام محترم ریاست الوزرا به عنوان رئیس پوهنځی زراعت پوهنتون بامیان تقرر و با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۵ - ۹:۵۰
Background image

رئیس تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی از پوهنتون بامیان دیدن به عمل آورد.

محترم قاری  شاکر وحیدی رئیس تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی طی سفری به ولایت بامیان از بخش‏های مختلف پوهنتون بامیان دیده کرده و با هیئت رهبری، روسای پوهنځی‏ها و آمرین تضمین. . .

برگشت