ملاقات رئیس پوهنتون بامیان با رئیس دفتر یوناما در بامیان

bu_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۰ - ۸:۵۱
Bamyan

الحاج مفتی حضرت محمد برهانی رئیس پوهنتون بامیان، عصر روز یکشنبه مؤرخ 19 سنبله سال روان با ساراه دی مول رئیس دفتر یوناما در بامیان، در حالیکه معاونین پوهنتون نیز حضور داشتند، در دفتر کارش دیدار و ملاقات کرد. رئیس پوهنتون بامیان ضمن عرض خیرمقدم به رئیس دفتر یوناما و هیأت همراه، از توجهات و کمک‏های موسسات همکار با پوهنتون بامیان، اظهار سپاس و قدردانی کردند. 
محترم برهانی پوهنتون‏ها را مکان فراگیری علم و دانش یاد کرده و همکاری با آنرا ضروری خواندند. رئیس پوهنتون بامیان از وضعیت کمی این نهاد علمی به رئیس دفتر یونام در بامیان معلومات ارائه داشته و از تلاش‏های آنها در راستای هماهنگ سازی همکاری‏ها ابراز سپاس و قدردانی نمودند. 
در همین حال، رئیس دفتر یوناما در بامیان نیز از حضور شان در پوهنتون بامیان اظهار خرسندی کرده  و از تعهدات و همکاری موسسات مقیم بامیان با پوهنتون بامیان گزارش ارائه داشتند. وی همچنان نهادهای علمی را به عنوان مراکز تولید علم یاد کرده و همکاری با آنرا ضروری و با اهمیت عنوان داشتند. 
در این جلسه، معاونین پوهنتون هم باالنوبت در رابطه به موضوعات صحبت کرده و از طرف مقابل طلب کمک و همکاری گردیدند. 
 رئیس دفتر یوناما در بامیان وعده همکاری در عرصه‏های مختلف با پوهنتون را   داده  و در مقابل رهبری پوهنتون از آن استقبال کردند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۷ - ۱۴:۱
Background image

بازدید رئیس پوهنتون بامیان از جریان امتحانات نهای سمستر خزانی سال 1402:

الحاج مفتی حضرت محمد برهانی رئیس پوهنتون، پوهنمل محمد عثمان ځولیزی معاون امور علمی از جریان اخذ امتحانات سمستر خزانی سال 1402 باز دید به عمل آورد. در این جریان برای رؤسای پوهنځی ها و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۷ - ۱۳:۵۷
Background image

معرفی رئیس جدید تقرر پوهنځی زراعت پوهنتون بامیان:

پوهندوی دوکتوردولت شاه پویش استاد دیپارتمنت باغداری پوهنځی زراعت به اساس پیشنهاد پوهنتون بامیان و منظوری  مقام محترم ریاست الوزرا به عنوان رئیس پوهنځی زراعت پوهنتون بامیان تقرر و با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۵ - ۹:۵۰
Background image

رئیس تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی از پوهنتون بامیان دیدن به عمل آورد.

محترم قاری  شاکر وحیدی رئیس تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی طی سفری به ولایت بامیان از بخش‏های مختلف پوهنتون بامیان دیده کرده و با هیئت رهبری، روسای پوهنځی‏ها و آمرین تضمین. . .

برگشت